ecs-nieruchomości świdnica-tło
ecs-nieruchomości świdnica-tło2
  tel.74 xx xx xx  
Nieruchomości Świdnica ECS Biuro
 kom. 608 033 520  
domena ECS.PL na sprzedaż  Nieruchomości Świdnica - ECS Biuro sprzedam stronę i domenę ECS.PL

Nieruchomości Świdnica - Pomoc co i jak,faq Biuro

*** APARTAMENT NAD MORZEM. Apartament przy plaży. Uzdrowisko, wczasy, Międzyzdroje. ECS.PL kontakt w sprawie domeny ecs.pl - kom. 608 033 520

pomoc - faq

POMOCNA DŁOŃ, czyli FAQ
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania !


Jak należy korzystać z naszego serwisu ? Istotne uwagi !

   Proponujemy Państwu całkiem darmową reklamę z chwilą wypełnienia formularza i podpisania stosownej umowy ( zakładamy termin 30 dniowy jako taki do którego należy uzupełnić dokumenty związane z ofertą ). W momencie pojawienia się potencjalnego klienta (kontrahenta) skontaktujemy się z Państwem e-mail`em, sms`em lub telefonicznie celem uzgodnienia terminu spotkania z kontrahentem. Dlaczego umowa ? Nie chcemy aby nasz serwis był zlepkiem informacji typu "sprzedam Pałac Kultury w Warszawie czy Most Grunwaldzki we Wrocławiu" takie informacje są we wszystkich serwisach darmowych gdzie się pisze co się chce i jak się chce - nas obowiązuje tzn. Biuro sprawdzenie wszelkich informacji dotyczących nieruchomości przed ich przedstawieniem Klientom !.

Jakie zobowiązania wynikają z podpisania umowy ?

  Obowiązek zapłaty określonej w podpisanej umowie o pośrednictwo prowizji z chwią podpisania aktu notarialnego (lub innej umowy np. dzierżawy, wynajmu itp.) z klientem skojarzonym przez nasze biuro.Wymagany jest tutaj podpis Państwa, że taką ofertę otrzymaliście. Jeżeli dokonacie Państwo transakcji z osobą nieskojarzoną przez nasze biuro oczywiście żadnych zobowiązań nie macie, należy wówczas nas powiadomić o wycofaniu oferty.

Jak zamieścić swoją ofertę kupna ?

  Wypełniając kwestionariusz należy dokładnie podać Państwa wymagania co do przedmiotu zlecenia, lokalizacji, wielkości, przeznaczenia oraz ceny maksymalnej do jakiej należy szukać ofert. Oczywiście dane personalne osób kupujących czy też sprzedających nie będą ujawniane w internecie.

Czy wszyskie dokumenty należy posiadać aby zamieścić ofertę sprzedaży ?

  Niestety, tak. Nasi klienci zobowiązują nas do rygorystycznego przestrzegania posiadania kompletu dokumentów nieruchomości. Jeżeli Państwo nie posiadacie jakiegoś dokumentu a jest w trakcie "załatwiania" możemy warunkowo przyjąć taką ofertę.

Czy mając umowę z innym biurem możemy podpisać ją z Państwem ?

  Oczywiście, że tak. Warunek jest tylko jeden nie możecie mieć Państwo podpisanej umowy na wyłączność, gdyż wtedy tamte biuro dochodziłoby zapłaty swojej prowizji. Prosimy o dokładne sprawdzenie !

Czy zawarcie umowy z Państwa biurem z drugiego końca kraju ma sens ?

  Oczywiście, że tak. Oferty Państwa trafiają do wszystkich zainteresowanych z całego kraju a także za granicę. Serwis dziennie przeglądają setki ludzi (biura, inwestorzy, osoby prywatne) i właśnie dzięki nim albo poprzez nich możemy Państwu przedstawić oferty z zakresu Państwa oczekiwań. Państwa inwestycja w nasz serwis to tylko zrobienie kserokopii dokumentów i ewentualnie zdjęć oraz przesłanie ich do naszego biura, resztą my się zajmiemy.

Co to jest Top-12 ?

  Lista najciekawszych obiektów nieruchomości, obecnie jest to już dynamiczna lista ofert w zależności od ilości kliknięć (wywołań przeglądań danej oferty) w okresie ostatnich 30 dni.

Co to jest cena ofertowa ?

  Jest to propozycja cenowa, którą Państwo akceptujecie. Cena ta nie powinna odbiegać od ceny rynkowej. Zawyżanie ceny może zniechęcić lub nawet odstraszyć potencjalnego klienta a tym samym nie będzie żadnego odzewu na Państwa ofertę. Nikt nie chce kupić "za darmo" ale też nikt nie chce przepłacać.

Jakie zdjęcia są wymagane ?

  Przy wprowadzaniu zdjęć elektronicznych formatu *.jpg należy zaznaczyć odpowiedni przycisk "grafika" (preferujemy obrazki mały 160x120pcs oraz duże maksymalnie 8szt. formatu do 3200x2400pcs ".jpg" - mając na uwadze fakt aby strona ładowała się możliwie krótko preferujemy obrazki małe do 100kB natomiast duże do 500kB). Jeżeli nie macie Państwo możliwości obróbki komputerowej zdjęć prosimy przesłać zdjęcia nieruchomości zwykłą pocztą na adres naszego biura.

Nieruchomości Świdnica ECS Biuro
...../1
58-100 Świdnica

tel. (+48) 74 .....36 77(6)    kom. .....447 042, ..... 741 123© 2001-2016 Nieruchomości Świdnica ECS - ..... Biuro Nieruchomości
58-100 Świdnica, .....p tel: +48 74 ..... 43 44, +48 608 033 520 e-mail: nieruchomosci-swidnica-biuro@ecs.pl